Laserové řezání trubek

Efektivní, rychlé a přesné obrábění kovů

01. Přesnost a opakovatelnost

Stroj s pokročilou technologií se dokonale přizpůsobí materiálu i tvaru trubek. Zaručuje precizní provedení každého opakování.

02. Rychlost a efektivnost

Plná automatizace řezání laserem vede ke zkrácení procesu, eliminaci nepřesností a vysoké efektivitě obrábění kovů.

03. Zajímavé ceny

Plně automatizované, rychlé a přesné řezání trubek laserem přináší vysoké časové úspory, které pomítáme do cen.

LT fiber evo – Řezání trubek laserem

Zařízení LT FIBER EVO umožňuje plně automatizované laserové pálení trubek, speciálních i otevřených profilů. Trubky mohou být kulaté, čtvercové nebo obdélníkové z běžné či nerezové oceli i barevných kovů. Garantujeme 100% opakovatelnost požadovaného výřezu.

Vy dodáte zadání,
my perfektní zpracování

Moderní technologie dovoluje vyřezat lasem libovolné tvary do trubek o maximální délce 6400 mm a průměru do 154 mm. Do trubky lze v jednom kroku vyřezávat požadované otvory a zároveň ji dělit na jednotlivé kusy. Dokonalou přesnost a kvalitu provedení umožňuje moderní laserová technologie a plná automatizace procesu.

Rychlost a vysoká efektivita
obrábění díky automatizaci

Stroj LT Fiber Evo umožňuje během jednoho procesu pálení laserem, rozřezávání, neomezené precizní opakování i konečnou sortaci polotovarů. Bez zbytečných prodlev umí přejít z jednoho projektu na druhý a přizpůsobit se novému materiálu i zadání. Výrazné zkrácení délky obrábění se odráží v zajímavých cenách služby.

Ukázky laserového pálení kovových trubek

Zkušenosti našich klientů

365 +
Spokojených klientů
Děkujeme za rychlé a bezchybné zpracování.

Potřebovali jsme mírně atypický výřez a moderní laser si s tím poradil. Oceňujeme, že zpracování trubek bylo jedno jako druhé, bez zbytečných nepřesností. Výrazně nám to zjednodušilo finální montáž.

Tak rychlé vyřešení našeho požadavku nás překvapilo.

Děkujeme i za odbornou konzultaci. Netušili jsme, že jde najednou pálit požadované výřezy a zároveň rozřezávat materiál na potřebnou délku. Ušetřili jste nám spoustu času.

Kateřina Mikutová
Sekretariát
Tomáš Fencl
Mistr výroby
Milan Zavadil
Středisko Laser. Vedoucí
Bc. Jakub Hosinger
Středisko Laser. Konstruktér, technolog